Sme Rocketoo

Děláme e-shopy, které letí

Vyvíjame e-shopovú platformu, ktorá rastie s vašim podnikaním. Pomáhame vám expandovať a dosiahnuť úspech na trhu e-commerce. Naším hlavným cieľom je poskytnúť vám platformu bez limitov.

Sme Rocketoo
Kto sme a čo robíme?

Robíme len to čo vieme najlepšie

Od samého začiatku sme sa chceli sústrediť na to, čo robíme najlepšie - vývoj. Ale s narastajúcim počtom e-shopov sme si uvedomili, že v tom nechceme byť sami. Že chceme poskytnúť našim zákazníkom ďalšiu pridanú hodnotu, a to 100% podporu pri vytváraní a prevádzkovaní ich e-shopu, a to vrátane in-house marketingovej podpory.

Preto sme začali hľadať partnera. Partnera, ktorý nám pomôže s rozvojom našej platformy a poskytne marketingovú podporu našim zákazníkom. A našli sme ho. Od tejto chvíle nie je Rocketoo iba projektom Digital Wizards, ale privítali sme na palube posádku ďalších shopnautov z agentúry ANTEE a… #letimevtomspolu

Vďaka tomu môžeme poskytnúť celorepublikovú podporu prostredníctvom siete našich obchodných zástupcov a projektových konzultantov, rovnako ako pobočky v ďalších troch miestach našej republiky.

A konečne, môžeme vám ponúknuť nielen naše 10-ročné skúsenosti s internetovým obchodovaním, ale aj 20 rokov marketingových skúseností agentúry ANTEE. Získavate tak komplexné eCommerce služby pod jednou strechou.

Sme Digital Wizards a ANTEE a spoločne s vami vytvárame e-shopy, ktoré letia.

Vlastné technológie

Vyvíjame vlastnú e-commerce platformu Rocketoo, ktorá je plne flexibilná a umožňuje ľubovoľné úpravy podľa potrieb zákazníka.

Neustály rozvoj

Stále sa rozvíjame a zdokonaľujeme. Stále pridávame nové funkcie a držíme krok s aktuálnymi trendmi.

Partnerský program

Spolupracujeme ako s agentúrami, tak s menšími štúdiami, ktoré vytvárajú e-shopy na našej platforme.

Je na nás spoľah

Držíme slovo a dodržiavame naše záväzky. Klient je pre nás dlhodobý partner, ktorý nám môže veriť.

Zadajte svoje údaje, my sa vám ozveme a radi s vami preberieme vaše potreby a otázky.

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s prijímaním propagačných e-mailov od spoločnosti Digital Wizards Group s.r.o. týkajúcich sa jej produktov a služieb. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v dolnej časti našich e-mailov.