Vlastnosti Rocketoo POS

Rocketoo POS nepotrebuje žiadny drahý hardware, pretože ho jednoducho spustíte v akomkoľvek prehliadači. Miesto drahej registračnej pokladne vám stačí počítač alebo tablet.

Rocketoo POS je registračná pokladňa pre vašu kamennú predajňu, ktorá zdieľa administráciu s vašim e‑shopom. Vďaka tomu máte všetok tovar z e‑shopu dostupný na vašej kamennej predajni.

K Rocketoo POS môžete pripojiť čítačku čiarového kódu a tlačiareň účteniek, ľahko potom čítačkou načítate tvora, a po skončení nákupu zákazníkovi vytlačíte účtenku. Predaný tovar sa zapíše do systému, podobne ako objednávka z e‑shopu. V predajni môžete prevádzkovať viac pokladní, a tie priraďovať k rôznym predavačom, a sledovať tak celkový predaj, aj  jednotlivé pokladne.

  • Registrovaný zákazník z e‑shopu získa všetky svoje výhody, ktoré má na vašom e‑shope. Hotový nákup potom vidí vo svojom profile, ako ostatné objednávky na e‑shope.
  • Po dokončení nákupu vytlačí účtenku na pripojenú termo alebo normálnu tlačiareň. Následne môžete poslať zákazníkovi faktúru priamo na jeho e-mail.
  • Zákazník môže zaplatiť kartou alebo v hotovosti. Pri platbe v hotovosti hneď uvidíte na obrazovke pokladne, koľko máte vrátiť naspäť.
  • V administrácií e‑shopu v časti pre pokladne vidíte v prehľadných štatistikách, aké mali tržby jednotlivé pokladne, alebo koľko je na ktorej pokladni presne v hotovosti.

Ukážka registračnej pokladne

Pozrite sa, aká je práca s registračnou pokladňou jednoduchá. Systém je navrhnutý tak, aby vystavenie pokladničného dokladu (tlač bločku) bolo rýchle a jednoduché.

Odštartujte váš on-line predaj!

S e-shopom Rocketoo predávate svoje produkty jednoducho kdekoľvek.