Prechod na Rocketoo

Prevádzkujete svoj e-shop na inom, konkurenčnom riešení? Nevadí. Prenesenie obsahu na Rocketoo je jednoduchšie ako by se mohlo zdať.

Máte svoj súčasný e-shop, ktorý vám nezarába alebo nieste spokojený s kvalitou súčasného poskytovateľa? Chýbajú vám nejaké funkcie? Hľadáte profesionálne, a jednoducho ovládateľné riešenie? Rozum vám hovorí, že potrebujete zmenu, ale bojíte sa, koľko s tým bude starosti a práce? Všetko to nastavovanie a presúvanie. Neprepadnem sa vo vyhľadávaní? Čo moji zákazníci? Nebojte sa, urobili sme maximum preto, aby sme vám prechod k nám čo najviac uľachčili.

Ako presunúť existujúci eshop k nám?

Jednoducho. Stačí si objednať niektorí z tarifov Rocketoo a potom nás kontaktovať, spojíme sa s vami a s importom dát vám radi pomôžeme.
Po celú dobu presunu na nový systém môže váš starý e-shop fungovať ďalej, až do doby, kým e-shop spustíme do ostrej prevádzky. Na všetko máme teda dostatok času a nemusíte se báť, že by vaši zákazníci niečo postrehli.

Hromadný import produktov

Pre presun produktov z vášho súčasného e-shopu do nového vám stačí akýkoľvek univerzálny XML export (napr. Heureka feed). Ak máte svoj súčasný e-shop prepojený s porovnávačom cien Heureka, tak máte vyhrané. Pri importe se vám automaticky všetky staré URL adresy prevedú na nové, takže po presune nedôjde k prepadu pozícií na Google.

Hromadný import zákazníkov

Ak vaše súčasné riešenie umožňuje nejaký export informácií o vašich zákazníkoch, tak o tieto informácie pri prechode na nové riešenie neprídete. Databázu zákazníkov je možné nahrať cez CSV súbor a s jeho prípravou vám pomôžeme podľa typu exportu, ktorý budete mať k dispozícií zo súčasného riešenia.

Presunte svoj e-shop na Rocketoo

Získajte moderné riešenie pre váš on-line predaj.

Objednať nový e-shop

Výhody prenájmu e-shopu Rocketoo

Rýchle a jednoduché spustenie

Intuitívna administrácia

Všetky funkcie už v základnom tarife

Šablóny optimalizované pre mobily aj tablety

Pravidelné aktualizácie

Hostované riešenie s 99.99% dostupnosťou

Odštartujte váš on-line predaj!

S e-shopom Rocketoo predávate svoje produkty jednoducho kdekoľvek.